O NÁS

“Kde je radost, tam je smích” a s radostí se žije i v naší soukromé mateřské škole LIŠČATA, s.r.o., která pomáhá v prvních krůčcích za poznáním našim dětem.

 

Jsme tu pro rodiče, kteří chtějí, či jsou nuceni nastoupit do zaměstnání, nebo pro děti, které potřebují kolektiv a vyžití, děti, které rády tančí a zpívají, učí se s nadšením novým věcem, pro rodiče, kteří hledají kvalitní a profesionální péči o své dítko. Celodenní program dětí je zaměřen na tělesný i duševní rozvoj dětí.

 

Mateřská škola Liščata s.r.o. je umístěna v bývalém rodinném domě. Jsme mateřská škola rodinného typu. Vašim dětem nabízíme tvůrčí, přátelské a motivující zázemí v malém kolektivu dětí pod zkušeným a zodpovědným vedením.

 

Jsme dvoutřídní soukromá mateřská škola s kapacitou 22 dětí pro 2 – 6ti leté děti s prodlouženou provozní dobou od 6,30 – 17 hodin případně dle domluvy.

 

V současné době o děti pečují 3 kvalifikované pedagogické pracovnice - Náš tým ,  a provozní pracovnice. Právě snaha o vytváření rodinného prostředí pro děti je našim hlavním cílem. V naší mateřské škole panují přátelské vztahy, a to má vliv na celkovou atmosféru klidu a pohody nejen dětí, ale i kolektivu zaměstnanců.

 

Pro děti zajišťujeme celodenní program, který se v průběhu měsíce zaměřuje na všechny složky výchovy – tj. výtvarnou, hudební, pohybovou, tělesnou, multikulturní, literární, pracovní, ekologickou, estetickou, dramatickou, dopravní, atd.

 

DOKUMENTY

DOKUMENTY

Na stránce lze stáhnout všechny dostupné dokumenty naší Mateřské školy.

Pravidla

Pravidla

Naše škola je postavena na vzájemné důvěře, spolupráci a komunikaci.

Zápis do MŠ

Zápis do MŠ

Zápis do mateřské školy probíhá celoročně do naplnění kapacity.Náš tým

Náš tým

Pedagogové a učitelé, kteří se v naší školce starají o Vaše ratolesti.

Jídelníček

Jídelníček

Aktuální jídelníček pro naše Liščata pro tento týden.

Co sebou?

Co sebou?

Seznam osobních věcí, které zajišťují rodiče svým dětem.Kroužky

Kroužky

Zájmové aktivity a kroužky probíhají pod vedením zkušených pedagogů.

Sponzoři MŠ

Sponzoři MŠ

Děkujeme našim sponzorům, že podporují budoucnost našich dětí.

Projekty EU

Projekty EU

Projekty EU, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu předškolního vzdělávání.