Fotografie Mateřské školky Liščata - Ludgeřovice

Poslední fotogalerie
Mikulášská nadílkaMikulášská nadílkaProjekt podpořený Evropskou Unií

 

Zápis do mateřské školy probíhá celoročně do naplnění kapacity. Dítě je možno přihlásit kdykoliv během měsíce do mateřské školy po předchozí domluvě a osobní schůzce s paní ředitelkou.

 

Realizace a organizace zápisu

  • Rodiče se dostaví k zápisu dítěte do MŠ v předem domluveném termínu s paní ředitelkou mateřské školy, není-li vypsán jen jeden termín.
  • Rodičům a zájemcům o předškolní vzdělávání ředitelka školy nebo pedagogický personál zodpoví otázky a představí koncepci a chod školy.

Dokumenty, které je nutno přiložit k žádosti o přijetí dítěte

1) Potvrzení od lékaře pro děti a dorost o pravidelných očkováních. Tento dokument je důležitým dokladem, že dítě je imunní proti nákaze nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci (dokládá se do evidenčního listu dítěte). V případě, že dítě není očkováno požadovaným očkování do 6let věku (stanoveného vyhláškou Ministerstva zdravotnictví), doloží rodič potvrzení od lékaře, že dítě je způsobilé vykonávat docházku do mateřské školy a není ohrožujícím faktorem pro zdraví dětského kolektivu třídy. Jedná se pouze o případy, že má dítě individuální očkovací plán a dané očkování je odloženo či jinak nahrazeno (za těchto podmínek je odpovídající osobou lékař dítěte nikoliv ředitelka školy). V případě, že dítě není očkováno dle rozhodnutí rodičů a lékař nepotvrdí, že dítě je způsobilé navštěvovat mateřskou školu, není možné dítě přijmout. Odkaz na aktuální očkovací kalendář. www.vakcinace.eu/ockovani-v-cr

2) rodný list dítěte

3) občanský průkaz zákonného zástupce dítěte, v případě cizinců doklad o oprávněnosti pobytu na území ČR zákonného zástupce dítěte, který není státním občanem ČR

Důležité upozornění:

O přijetí dítě do mateřské školy rozhoduje ředitelka školy.

  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace